آخرین اخبار : 

6 قانون جدید سئو در سال 2016

قوانین سئو 2016

قوانین سئو 2016

1-مفهوم ها و بازدید ها :

در گذشته کلمات کلیدی نقش زیادی در رتبه سایتداشتند اما دیگر کلمات کلیدی عنصری برای بالا رفتن رتبه سایت محسوب نمی شوند.موتور های جست و جو به دنبال رضایت کاربران از سایت شما برای بهبود رتبه هستند و دیگر تنها کلیک کاربر مهم نمی باشد.

2-مطالب با ارزش بیشتر از کلمات کلیدی ! :

در سال جدید اهمیت کلمات کلیدی در تگهای headerکمتر شده است.موتور های جست و جوی گوگل به دنبال مطالب جدید و مفهومی هستند .این به این معنی نیست که از کلمات کلیدی استفاده نشود ، اما تاثیر آن ها در رتبه بندی کم رنگتر شده است و مطالب سایت جایگاهی مهمی را به خود اختصاص داده است.

3-مطالب و محتوای unique:

باید سعی کنید که تولید محتوای سایت خود را اعم از تصاویر ، فیلم یا مطلب یا محتوای منحصر به فرد بالا ببرید و تعداد بازدید کننده را برای سایت خود بالا ببرید.باید مطالب شما کاربران را مجذوب خود کند.

4-طول مقالات :

در سال های گذشته تعداد کلمات مورد تایید برای سئو و موتور های جست و جو نسبت به زمان حال کمتر بوده است. در قوانین جدید سئو طول اندازه ی کلمات به 1200_1500 کلمه افزایش پیدا کرده است. هر چه مطالب شما طولانی تر باشد درجه ی اهمیت آن از نظر گوگل بالاتر می رود.این موارد می تواند رتبه ی شما را در موتور های جست و جوی گوگل بالا ببرد.

5-سایت خود را از نظر مشاهده در گوشی های هوشمند بهینه سازید :

توجه داشته باشید که امروزه استفاده از گوشی های هوشمند به طور گسترده ای در حال افزایش می باشد و تعداد کاربرانی که با تلفن های همراه خود وارد سایت شما می شوند باید این امکان را داشته باشند که بتوانند سایت شما را بدون بهم ریختگی مشاهده و از مطالب آن به بهترین نحو استفاده نمایند.

6-تصاویر دارای متن :

برای تصاویر خود متن را فراموش نکنید ! موتور های جست و جوی گوگل نمی توانند تصاویر را لمس کنند اما توضیحات شما به آن ها برای درک تصاویرتان کمک می کند و این موضوع باعث فراگیر شدن عکس شما می شود.

منبع:sargonco

, , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *