آخرین اخبار : 

همه چیز را فدای سئو و بهینه سازی وب سایت نکنید.

 سئو

سئو

سئو و بهینه سازی وب سایت بسیار مهم است ، اما همه چیز نیست.

امروزه سئو به یکی از داغ ترین مباحث روز دنیای اینترنت تبدیل شده است و تمامی طراحان وب سایت و خود مدیران به وفور درباره اهمیت این موضوع می پردازند و سعی می کنند با بهبود سئو و بهینه سازی وب سایت به رتبه های اول موتور های جستجو برسند.

البته نمی توانیم از اهمیت سئو و بهینه سازی وب سایت ها غافل شویم. اما می توانیم به این موضوع هم بپردازیم که موفقیت یک وب سایت و یا کسب و کار جدید فقط به سئو و بهینه سازی وب سایت بستگی نداشته و ده ها عنصر دیگه برای موفقیت نیاز می باشد.

پس سعی کنید در ابتدا به شکل اصولی با مفهوم اصلی سئو و بهینه سازی وب سایت آشنا شده و آنها را تا حدودی در وب سایت خود برقرار کنید. پس از ماندگار شدن در کسب و کار خود به شکل دقیق تر و اصولی تر مفاهیم سئو را خودتان و یا متخصصین واقعی سئو در وب سایتتان ایجاد کنید.

 

در گام اول نیاز است درباره موضوعات زیر اطلاعاتی نسبی داشته و سعی کنید از آنها برای سئو و بهینه سازی وب سایتتان استفاده کنید.

 

گام های اولیه مهم در سئو و بهینه سازی وب سایت

 

1 – بدون شک اولین و مهم ترین نکته در موفقیت وب سایت شما، تولید محتوای بسیار سودمند برای کاربران اینترنت می باشد. سعی کنید در ابتدا فقط و فقط برای کاربران بنویسید و سپس در پایان یکسری جزییات را که برای موتورهای جستجو ضروری است را در نوشته خود برقرار کنید. به این شکل هم می توانید کاربران خود را راضی نگه داشته و هم موتورهای جستجو را راضی کرده باشید.

 

2 – جامعه مجازی کلید موفقیت شما در مقابل رقبایتان می باشد. سعی کنید به شکل جدی در جامعه های محازی مانند تلگرام، اینستاگرام، توییتر و … فعالیت داشته باشید. موتورهای جستجو به خصوص گوگل بسیار اهمیت می دهد که مردم درباره وب سایت و کسب و کار شما چه می گویند و این صحبت ها به شکل مستقیم بر روی سئو و رتبه شما موثر است.

لینک های ورودی از جامعه های مجازی به وب سایت شما، از با ارزش ترین لینک ها بوده و برای گوگل نشان از قدرت و اعتبار سایت شما می باشد.

 

3 – سعی کنید علم خود را درباره سئو و بهینه سازی به روز نگه دارید و به مرور نکات جدید مربوط به سئو و بهینه سازی را در وب سایت خود ایجاد کنید. سایت های آموزش معتبر زیادی وجود دارند که در حال آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت می باشند.

 

4 – سعی کنید ایراد های فنی وب سایت خود را به مرور زمان رفع کنید. به خصوص ایرادهایی که به شکل مستقیم به سئو مربوط می شوند. وب سایت های خارجی و داخلی مختلفی می باشند که سایت شما را بررسی کرده و ایرادهای داخلی آن را به شما نشان می دهد.

 

همان طور که بیان کردیم نیاز نیست در ابتدای حرکت کسب و کار خود، همه کارها را رها کرده و فقط به فکر سئو وب سایت باشید و برای تقویت آن میلیون ها تومان خرج کنید. برای کسب رتبه خوب فقط نیاز به افزایش علم خود و گذر زمان می باشد.

 

 

منبع:yooznetwork

, , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *