آخرین اخبار : 

معرفی و آموزش کار با RankSignals

لینک سازی در قسمت دیدگاه ها و فروم ها

هرچند گوگل اعلام کرده است که این نوع لینک سازی دیگر تاثیر بر رتبه بندی وب سایت نخواهند داشت و حتی استفاده فراوان از این روش منجر به گوگل پنالتی خواهد شد، با این حال آمارها نشان می دهد که این نوع لینک سازی هنوز در میان سئو کاران بسیار محبوب است و همچنان بر سئو تاثیرگذار است.

ارزش وب سایت ها به چند عامل بستگی دارد: اعتبار دامنه (Domain Authority)، رتبه صفحه (Page Rank) و رتبه دامنه (Domin Rate) که در ادامه آنها را توضیح می دهیم.

به طور مثال وب سایت های خبرگزاری های معروف، وب سایت هایی هستند که نه تنها بازدید فراوان دارند بلکه موتور جستجو گوگل نیز به آنها اعتماد دارد. به این ترتیب وقتی وب سایت مورد اعتماد گوگل به شما لینک می دهد، گوگل می فهمد که وب سایت شما نیز قابل اعتماد است. بنابراین توجه ویژه ای به شما نشان خواهد داد.

اما نکته مهم در اینجا قرار دارد: از آنجایی که به دست آوردن چنین لینک های بسیار دشوار و زمان بر است، تا زمانی که شما بتوانید چنین لینکی را به دست آورید می توانید تعداد بسیاری لینک با ارزش پائین به دست آورید.

جهت لینک سازی در فروم ها و دیدگاه های وب سایت ها، می توانید در فروم های مختلف عضو شده و مطالب وب سایت خود را در آنجا به اشتراک بگذارید و آن ها را به محتوا خود لینک دهید. همچنین می توانید در قسمت پروفایل خود لینک وب سایت یا مطالب مهم سایت خود را قرار دهید.
همچنین می توانید در قسمت دیدگاه های وب سایت های پربازدید، دیدگاهی را به همراه لینک مطالب وب سایت خود قرار دهید. برای انجام این روش از لینک سازی می توانید از ابزارهای RankSignals و Ahrefs کمک بگیرید که در ادامه نحوۀ کار با آنها را برایتان توضیح می دهیم.

معرفی و آموزش کار با RankSignals

RankSignals وب سایتی است که می تواند تعداد بک لینک های وب سایت و محل انتشار آن ها را به کاربران نشان دهد. استفاده از Rank Signals کاملاً رایگان است.

این ابزار برای سئو کاران بسیار مفید است چرا که به شما نشان می دهد در چه وب سایت هایی می توانید لینک سازی کنید. کافیست آدرس سایت یکی از رقبای تجاری خود را وارد کنید تا ببینید او در کجاها لینک سازی کرده است و شما نیز می توانید همان روند را پیش بگیرید.

برای استفاده از این ابزار، ابتدا به سایت Ranksignals.com بروید.

وب سایت را به پائین اسکرول کنید و برای ثبت نام بر روی Get Started Now کلیک کنید.

حال، به صفحه ای مانند تصویر زیر وارد می شوید. اطلاعات و مشخصات خود را وارد کنید و بر روی گزینه Create my Account کلیک کنید.

پس از انجام مراحل ثبت نام و ورود (Log In) به سایت، اکنون می توانید از این ابزار استفاده کنید. کافیست در باکس بالای صفحه آدرس وب سایتی که می خواهید را وارد نموده و بر روی گزینه Explore Links کلیک کنید.

سپس شما به صفحه نتایج جستجو مانند تصویر زیر منتقل خواهید شد که می توانید در آن تمام بک لینک های وب سایت مورد جستجو را مشاهده نمایید.

منبع:barinfekr

, ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *